Skip to main content
News Detal
News

Drużyna piłkarska Coroplast w akcji

16 września stał całkowicie pod znakiem piłki nożnej: Podczas IV Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Marszałka Województwa Opolskiego (Kluczbork 2017) siedmiu wysoce zmotywowanych piłkarzy Coroplast Polska stawiało czoło zimnej i deszczowej pogodzie.

Pierwsze doświadczenie turniejowe za nami

Dla wszystkich uczestników imprezy na pierwszym planie była oczywiście rozrywka! I tak podczas naszej premiery w turnieju wszyscy cieszyliśmy się ze zdobytego środkowego miejsca. Równolegle do wydarzenia sportowego odbywały się interesujące warsztaty dla kadry kierowniczej i zainteresowanych pracowników. Atrakcją był tu z pewnością udział Cezarego Kucharskiego, agenta Roberta Lewandowskiego, gwiazdy futbolu, napastnika z klubu Bayern Monachium.

Football team of Coroplast Poland Strzelce Opolski

Ambitne plany na rok 2018

Z naszej strony serdecznie gratulujemy zwycięzcy turnieju, drużynie Neapco z Praszki oraz obojgu pozostałym drużynom na podium Toolbox Pszenica i Lesaffre z Wołczyna. Wasz sukces zainspirował i zmotywował nas: Będziemy regularnie trenować – może nawet we własnej drużynie piłkarskiej w każdym z naszych oddziałów w Polsce. W nadchodzącym roku chcemy ponownie stanąć do turnieju – i grać o zwycięstwo lub miejsce na podium.

Related Topics