Skip to main content
News Detal
News

Kierownictwo Coroplast z wizytą

Pod koniec sierpnia mieliśmy wizytę z siedziby głównej Coroplast w Wuppertalu: Prezes zarządu Natalie Mekelburger oraz prezes spółki i dyrektor sektora wiązek przewodów elektrycznych Torben Kämmerer przybyli na dwa dni do naszej siedziby w Strzelcach Opolskich. Podczas wizyty w pierwszej kolejności chodziło o zaprezentowanie aktualnego stanu prac przy budowie nowego zakładu produkcyjnego i omówienia wyzwań związanych z automatyzacją produkcji.

Torben Kämmerer, Adrian Król, Witold Sobala, Piotr Pers, Leonard Blach, Natalie Mekelburger, Tomasz Wotliński, Michał Lubik, Mirosław Kuś, Volkan Gülenc, Marcin Marzec, Marek Piszczek and Ludmiła Kulawik

Po dokonaniu szczegółowej wizji lokalnej w otwartej i przyjacielskiej atmosferze prowadzono dyskusje na temat oczekiwań dotyczących produkcyjności nowej siedziby i procesów automatyzacji. Tematem rozmów był też stopień wykorzystania i użytkowanie nowej hali magazynowej w Strzelcach Opolskich.

Corporate management gathered during visit at Strzelce Opolski plant

Po wizycie Michał Lubik, główny manager Coroplast Polska, wyraża się w sposób euforyczny: „Wizyta pani Mekelburger i pana Kämmerera podkreśla znaczenie Coroplast Polska i daje zastrzyk pozytywnej energii dla całego naszego zespołu. Otrzymane opinie, które w pełni zachęcają do działania, bardzo nas cieszą, motywują i pozwalają nam wspólnie podążać dalej naszą drogą.”

Related Topics