Skip to main content
Dostawcy
Magazyn zakładu produkcyjnego Coroplast w Strzelcach Opolskich
Coroplast współpracuje z siecią dostawców, którzy dzielą nasze poglądy na jakość

INFORMACJE DLA DOSTAWCÓW Współpraca w duchu partnerskim

Coroplast dąży do tego, aby zafascynować i zainspirować swoich klientów oryginalnymi pomysłami i innowacyjnymi produktami. Dobrzy dostawcy są naszą gwarancją sukcesu w tym przedsięwzięciu. Mając to na uwadze, jeśli jesteś w stanie zafascynować i zainspirować nas swoimi produktami i usługami, jesteśmy zainteresowani długoterminową współpracą z Tobą jako dostawcą. Charakterystyczne zorientowanie działań na klienta jest naszą wspólną siłą napędową, która pomaga nam nieustannie rozwijać coraz to lepsze produkty.
Jako średniej wielkości firma o międzynarodowym charakterze doceniamy uczciwe ceny rynkowe, godną zaufania współpracę w prawdziwym duchu partnerstwa, otwartą kulturę dyskusji i niebiurokratyczne, zorientowane na rozwiązania procesy. Możesz wesprzeć nas swoją wiedzą, aby konsekwentnie optymalizować zasoby i zapewnić postęp technologiczny w najlepszym interesie naszych klientów. Czekamy, aby poznać Ciebie, Twoje pomysły i dowiedzieć się, co masz do zaoferowania.

Czego oczekujemy od naszych dostawców

Przy wyborze naszych dostawców opieramy się na konkretnych, obiektywnych kryteriach. Jeśli chcesz zostać członkiem sieci naszych dostawców, musisz spełnić poniższe wymogi: 

  • Certyfikat jakości zgodny z ISO 9001, ISO/TS 16949 lub ISO 50001
  • Wyjątkowa niezawodność dostaw
  • Nienaganna jakość – więcej informacji na ten temat udostępniliśmy w sekcji Jakość / Środowisko / Energia
  • Konkurencyjne, uczciwe oferty rynkowe
  • Zdolność do elastycznego reagowania na zmienne zapotrzebowanie
  • Kompetentne wsparcie w optymalizacji kosztów logistycznych poprzez zarządzanie łańcuchem dostaw

Doceniamy również dobre wyposażenie w zakresie łączności elektronicznej (EDI, SAP) i to, czy możesz pomóc nam w swoich lokalnych zakładach produkcyjnych oraz, w miarę możliwości, na arenie międzynarodowej. Jeśli jesteś w stanie spełnić nasze wymagania i złożyć nam odpowiednią ofertę, skontaktuj się z naszym zespołem ds. zakupów lub wyślij nam wypełniony kwestionariusz dostawcy tak szybko, jak to możliwe.

„W Coroplast szukamy dostawców, którzy są bardzo zainteresowani rozwijaniem długoterminowego partnerstwa. Sprawą szczególnie ważną jest, aby nasi dostawcy-partnerzy wiedzieli, czego potrzebujemy i jak myślimy.“
Marzena Dudzic (kierownik ds. zakupów)

Twój kontakt Kontakt ws. zakupów technicznych

Interesuje nas osobista i profesjonalna współpraca z naszymi dostawcami I z przyjemnością odpowiemy na wszelkie pytanie, jakie moglibyście mieć w zakresie naszych wymagań dotyczących zaopatrzenia.

Marzena Dudzic
kierownik ds. zakupów
Zakupy
T +48 77 54 95 546
Marzena Dudzic

Aktualności