Skip to main content
Konfekcjonowanie kabli

PRACA W FIRMIE COROPLAST POLSKA W DZIALE KONFEKCJONOWANIA KABLI Praca u nas

Chcesz pracować dla dynamicznie rozwijającej się i odnoszącej sukcesy firmie o zasięgu międzynarodowym i jednocześnie móc polegać na ciągłości i bezpieczeństwie, jakie daje rodzinna organizacja? Musisz w takim razie przyjść do Coroplastu! Pomożemy Ci w dalszym rozwoju, zarówno zawodowym, jak i osobistym. Czekamy na Twoje pomysły i zaangażowanie. Nieustannie poszukujemy pracowników i pracownic o różnym poziomie kwalifikacji i wyszkolenia.

Zarząd Coroplast Polska w hali produkcyjnej

COROPLAST W POLSCE I NA ŚWIECIE Nasze środowisko pracy

Mamy wysokie oczekiwania w stosunku do naszych pracowników, ale i dużo do zaoferowania. Firma Coroplast słynie z prostego procesu decyzyjnego, płaskiej ścieżki hierarchii i szerokiego pola do rozwoju. Jeśli lubisz pracować w dynamicznym środowisku, Coroplast to właśnie firma dla Ciebie! Nieustannie dążymy do tego, aby nasze środowisko pracy było idealne, a samopoczucie naszych pracowników – dobre. Oferujemy, na przykład, szeroką gamę opcji sportowych i zdrowotnych, a ponadto regularnie uczestniczymy w biegach firmowych oraz imprezach kulturalnych. Czy to brzmi jak coś dla Ciebie? Zatem zostań członkiem rodziny Coroplast. Z niecierpliwością czekamy na Twoje zgłoszenie.

„Sukces firmy Coroplast opiera się na zespole pracowników, którzy odznaczają się wysoką skutecznością, motywacją i dumą z bycia częścią firmy. Niezależnie od tego, czy pracują w naszej siedzibie w Wuppertalu, czy którymkolwiek z naszych zakładów, jak ten w Strzelcach Opolskich.“
Georg Dittrich (Dyrektor Generalny na Polskę)
Pracownicy działu konfekcjonowania kabli podczas pracy

Przekraczaj swoje możliwości z firmą Coroplast

Praca, jaką będziesz wykonywać w naszym zakładzie, obejmuje produkcję produktów delikatnych technicznie i wymaga wysokiego stopnia staranności i precyzji. Możesz polegać na doświadczonym zespole i procesach, które zostały wypróbowane i przetestowane. Będąc firmą zarządzaną rodzinnie i działającą w oparciu o strategię globalną, utrzymujemy korporacyjną kulturę otwartości i zaufania. Struktury podległości służbowej w naszej firmie są płaskie i zawsze komunikujemy się ze sobą w atmosferze wzajemnego szacunku. Jeśli podzielasz nasze wartości i jesteś entuzjastycznym graczem zespołowym, czekamy na Twoje zgłoszenie.

Swoje zgłoszenie prześlij nam już teraz! Możesz również przesłać nam dokumenty aplikacyjne, nawet jeśli nie szukamy osób na konkretne stanowisko.