Skip to main content
Przewody i kable

PRACA W FIRMIE W DZIALE PRZEWODÓW I KABLI COROPLAST Praca dla ekspertów

Chcesz pracować dla dynamicznie rozwijającej się i odnoszącej sukcesy firmie o zasięgu międzynarodowym i jednocześnie móc polegać na ciągłości i bezpieczeństwie, jakie daje rodzinna organizacja? Musisz w takim razie przyjść do Coroplastu! Pomożemy Ci w dalszym rozwoju, zarówno zawodowym, jak i osobistym. Czekamy na Twoje pomysły i zaangażowanie. Nieustannie poszukujemy pracowników i pracownic o różnym poziomie kwalifikacji i wyszkolenia.

Dyrektor Generalny, Georg Dittrich, podczas dyskusji

COROPLAST W POLSCE I NA ŚWIECIE Nasze środowisko pracy

Istnieje wiele powodów, dla których warto zdecydować się na Coroplast: pracujesz w organizacji, która rozwija działalność na całym świecie, a jednocześnie możesz czuć pewność i stabilizację jak w firmie rodzinnej. Rozwijasz zarówno swoje umiejętności zawodowe, jak i osobiste oraz w krótkim czasie przejmujesz obowiązki. Lojalność i uczciwość we wzajemnych kontaktach są równie ważne dla Ciebie jak i dla nas. W takim przypadku w Coroplast czeka na Ciebie wiele możliwości. Ze względu na ciągły rozwój firmy Coroplast, mamy wolnych kilka ekscytujących i różnorodnych stanowisk i projektów i poszukujemy osób ze świeżymi, innowacyjnymi pomysłami, które podjęłyby się tych zadań.

„Nasza wspólna tożsamość wyraża się w solidarności naszych pracowników, w naszej ambicji, aby zawsze odgrywać wiodącą rolę pod względem jakości, innowacji i technologii, a także w naszych energicznych działaniach zorientowanych na klienta. Fundamenty tej tożsamości budują pracownicy, którzy są zaangażowani w firmę w wyjątkowy sposób.“
Marc Stawitzki (Globalny dyrektor ds. zasobów ludzkich)
Pracownicy w hali produkcyjnej Coroplast Polska

Przekraczaj swoje możliwości z firmą Coroplast

Nasz sukces opiera się na zespole pracowników, którzy odznaczają się wysoką skutecznością, motywacją i dumą z bycia częścią firmy Coroplast. Aktywne promowanie rozwoju naszych wysoko wykwalifikowanych ekspertów i menedżerów stanowi integralną część naszej kultury korporacyjnej. Możesz polegać na doświadczonym zespole i procesach, które zostały wypróbowane i przetestowane. Będąc firmą zarządzaną rodzinnie i działającą w oparciu o strategię globalną, utrzymujemy korporacyjną kulturę otwartości i zaufania. Struktury podległości służbowej w naszej firmie są płaskie i zawsze komunikujemy się ze sobą w atmosferze wzajemnego szacunku. Jeśli podzielasz nasze wartości i jesteś entuzjastycznym graczem zespołowym, czekamy na Twoje zgłoszenie.

Swoje zgłoszenie prześlij nam już teraz! Możesz również przesłać nam dokumenty aplikacyjne, nawet jeśli nie szukamy osób na konkretne stanowisko.